NVCZ site header eindHome

Vatek

Aan de samenstelling en inhoud van onze website wordt steeds weer de uiterste zorg besteed. Desalniettemin aanvaardt Vatek geen aansprakelijkheid voor de juistheid en volledigheid hiervan dan wel voor de directe of indirecte gevolgen van handelen of nalaten op basis hiervan.

Vatek behoudt zich het recht voor, op elk gewenst moment en zonder aankondiging, veranderingen in de site aan te brengen en verplicht zich niet de gegevens te up-daten. Geen rechten van welke aard dan ook kunnen worden ontleend aan de inhoud van deze website.

Cumulatieve gegevens

Globale statistieken over het gebruik van onze websites, gegevens over de populariteit van sommige site-onderdelen. Wij houden de volgende gegevens bij:

  1. Om in contact op te kunnen nemen met onze klanten en/of bezoekers.
  2. Als databank ten behoeve van onze vereniging.
  3. Om onze websites beter af te kunnen stemmen op de wensen van onze leden en bezoekers.
  4. Wij zenden alleen email naar personen die tijdens hun registratie hebben aangegeven dat zij email van ons willen ontvangen.

Als een klant/bezoeker in de toekomst geen email meer van ons wilt ontvangen, kan deze dit doen door zich weer uit te schrijven voor onze nieuwsbrief. De cumulatieve gegevens, zoals hierboven beschreven, kunnen wij delen wij met bezoekers van de website of met andere instanties. Andere gegevens, waaronder email-adressen van leden, worden nooit aan andere instanties verstrekt.

Vatek privacy-beleid

Vatek hecht groot belang aan de privacy van haar bezoeker. in ons privacy beleid hieronder geven we dan ook duidelijk aan welke gegevens wij verzamelen.

Lees ook onze disclaimer.

Nieuwsbrief

Wij zullen uw E-mail adres nooit openbaar geven, mocht u meer informatie willen over ons nieuwsbrief systeem neem dan contact met ons op via het contactformulier of u kunt  e-mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Cookies

Op deze internetsite gebruiken we cookies (een cookie is een klein bestand dat verstuurd wordt door een webserver en dat zich op de vaste schijf van uw computer installeert. Dit bestand houdt de sporen bij van de bezochte internetsite en bevat een aantal gegevens over dit bezoek) de inhoud van onze internetsite te verbeteren het aantal bezoeken op onze internetsite te kunnen vaststellen.

Verandering in ons privacy-beleid Het kan voorkomen dat wij in de toekomst ons privacy-beleid zullen veranderen. Als wij gegevens die we verzamelen op een andere manier gaan gebruiken, of nieuwe gegevens verzamelen, zullen wij dit document aanpassen.

In dit geval zult u ook de mogelijkheid hebben om het gebruik van uw gegegevens voor deze doeleiden te weigeren. Als u zich zorgen maakt over hoe gegevens over u gebruikt worden, moet u het privacy-statement op onze website af en toe herlezen.

E-mail Als u in de toekomst geen e-mail meer wenst te ontvangen neem dan contact met ons op via ons contact formulier.


Disclaimer | Copyright 2016 NVCZ.nl | Alle rechten voorbehouden | Website maakt gebruik van cookies